loader image

امروز وظیفه‌ی نخبه، برطرف کردن دو قطبی‌های موجود در کشور است

مدیر شبکه نسیم: نقش نخبگان در شرایط کنونیِ کشور، بسیار حائز اهمیت است؛ بگونه‌ای که آنان هم می‌توانند ما را از این شرایط نجات دهند و هم در عین حال بدتر ما را گرفتار کنند.

به گزارش روابط عمومی دفتر امور نخبگان و استعدادهای برتر مرکز مدیریت حوزه های علمیه، سومین نشست تخصصی “مدیر جوان – امید انقلاب” که به همّت دفتر امور نخبگان حوزه و در قالب طرح جامع شهید بیاضی‌زاده (شاخه استعداد‌های مدیریتی) پیگیری می‌شود، عصر پنجشنبه ۲۶ آبان ماه در سالن امام خمینی (ره) مرکز فقهی ائمه اطهار علیهم‌السلام – قم برگزار شد.

محمدرضا خوشرو مدیر شبکه نسیم که جهت سخنرانی به این نشست دعوت شده بود، با اشاره به پیچیدگی‌هایِ زیادِ جنگ شناختی که با آن درگیر هستیم، نقش آفرینیِ فعّال مدیران را در جنگ شناختی لازم دانست و گفت: این نوع جنگ، روی ادراک افراد تاثیر مستقیم می‌گذارد و موضع‌گیری‌های افراد مختلف در اتفاقات اخیر هم، حاصل همین جنگ شناختی است.

وی با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری در خصوص شناختِ این نوع جنگ، از واکنش‌های منفیِ برخی چهره‌ها و سلبریتی‌هایِ واداده‌ی غرب‌گرا، به شدّت انتقاد کرد و گفت: یکی از نمونه‌های جنگ ادراکی این است که این افراد، دوست ندارند کشور به موفقیت برسد و یا برای تیم ملی فوتبال یا تیم‌های دیگر آرزوی شکست می‌کنند.

مدیر شبکه نسیم به تبیین قدرت تاثیرگذاریِ نخبگان در شرایط کنونیِ کشور پرداخت و گفت: امروز وظیفه‌ی نخبه، برطرف کردن دو قطبی‌های موجود در کشور است.

وی ادامه داد: نقش نخبگان در شرایط کنونی کشور، بسیار حائز اهمیت است؛ بگونه‌ای که آنان هم می‌توانند ما را از این شرایط نجات دهند و هم در عین حال بدتر ما را گرفتار کنند.

خوشرو در پایان افزود: امروز در جنگ رسانه‌ای که دشمنان ما راه‌ انداخته‌اند، باید تلاش کنیم تا ضمن ارتباط با جمعیت خاکستری در کشور، آنان را از اهداف شوم دشمن آگاه کنیم و در جهت پیشبرد اهداف مقدّس جمهوری اسلامی ایران، این قشر را همراه سازیم.

گفتنی است سلسله نشست‌های تخصصی مدیر جوان امید انقلاب به همّت شاخه‌ی استعدادهای مدیریتی طرح جامع شهید بیاضی‌زاده، هر دو هفته یکبار با حضور استعدادهای حوزوی و با سخنرانی چهره های مطرح و شاخص حوزوی و نظام اسلامی برگزار می‌شود

ورود/ثبت نام