loader image

بنیاد شیخ انصاری برگزار می کند:

فراخوان جذب ایده برای رویداد جمهور

میز رویداد بنیاد شیخ انصاری با هدف ترویج و ارتقا سطح بینشی و مهارتی طلاب و فضلا نسبت به حل مسائل جامعه و حاکمیت انقلاب اسلامی؛ رویدادهایی را به فراخور نیاز های ضروی و روز جامعه برگزار می کند.

علی پورمعظم مسئول میز تخصصی رویداد های بنیاد شیخ انصاری در رابطه با برگزاری این رویداد بیان داشت : میز رویداد بنیاد شیخ انصاری به هدف ترویج و ارتقا سطح بینشی و مهارتی طلاب و فضلا نسبت به حل مسائل جامعه و حاکمیت انقلاب اسلامی؛ رویدادهایی را به فراخور نیاز های ضروی و روز جامعه برگزار می کند من جمله از این برنامه ها، “رویدادِ ایده پردازی جمهور” می باشد که در جهت ارتقا مشارکت درانتخابات ۱۴۰۲ برنامه ریزی شده است .

وی افزود: در این رویداد سعی داریم با توجه به مخاطبین خود که از طلاب و فضلای با سابقه در امر فعالیت های اجتماعی و سیاسی هستند به هم اندیشی پیرامون این امر مهم بپردازیم در این رویداد سعی می شود مخاطبین را با چالش ها و فرصت های واقعی و ملزومات اجزایی برگزاری انتخابات آشنا کنیم که برای این بخش از دکتر عبدالله مرادی مدیرکل دفتر امور سیاسی وزارت کشور دکتر محسن اسلامی  مدیر کل دفتر انتخابات وزارت کشور بهره خواهیم برد.
و همچنین برای ایجاد بستر مناسب ایده پردازی کارگاهی بر گزار خواهد شد که به مخاطبین برای ایده پردازی و پروش ایده کمک خواهد کرد. بعد از ارسال ایده ها به دبیرخانه، ایده های برتری که قابلیت اجرا دارند برای تحقق ایده تسهیل گری خواهد شد و علاوه بر آن از صاحبان ایده های برتر با جوایز تجلیل خواهد شد.

لازم به ذکر است طلاب و فضلای محترم می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به کانال بنیاد شیخ انصاری به آدرس https://eitaa.com/bsheikhansari  و برای ثبت ایده های خود به آدرس https://b2n.ir/h88966 مراجعه نمایند.

ورود/ثبت نام