loader image

جزئیاتی از فراخوان شناسایی استعداد های برتر حوزه های علمیه

روابط عمومی دفتر امور نخبگان/ دهمین دوره شناسایی استعدادهای برتر حوزه های علمیه در سه عرصه آموزش(تحصیل، تدریس)، پژوهش و تبلیغ در حال انجام است.

به گزارش روابط عمومی دفتر امور نخبگان، مرتضی واحدی در رابطه با فراخوان شناسایی استعداد های برتر، گفت: دهمین دوره فراخوان شناسایی استعداد های برتر از دوازدهم آبان ماه شروع شده است و تا بیست و هفتم آبان ادامه دارد.

مسئول امور شناسایی دفتر نخبگان و استعداد های برتر حوزه افزود: این فراخوان در سه عرصه تحصیل، تبلیغ و پژوهش، برای کلیه مقاطع تحصیلی و در تمامی سطوح صورت می گیرد که در عرصه تحصیل در دو بخش آموزش و تدریس شناسایی را انجام میدهیم که با توجه به شرایط مندرج در دفترچه ثبت نام، معدل در پذیرش شرط می باشد.

وی بیان داشت: خبر خوبی که امسال برای پژوهشگران و مبلغین وجود دارد این است که امسال در دو عرصه پژوهش و تبلیغ شرط معدل مانند دوره های قبل نیست و شرط معدل برداشته شده و حداقل معدل ۱۴ ملاک است. با این شرط کسانی که در این دو عرصه شرایط استعداد برتر بودن را دارند، می توانند ثبت نام کنند و این افراد با توجه به امتیازات پژوهشی، تبلیغی و شرایط ثبت نام، بعد از احراز شرایط به مصاحبه دعوت می شوند .

واحدی در مورد سن افراد شرکت کننده ابراز داشت: این فراخوان شامل طلاب زیر چهل سال می باشد و برای طلاب بالای چهل سال شرایط برگزیدگی داریم که فراخوان جداگانه ای در این خصوص خواهیم داد و همچنین برای طلابی که در مراکز تخصصی تحصیل می کنند فراخوان جداگانه ای صورت می گیرد که در حال حاضر در حال تکمیل آیین نامه های آن هستیم.

وی در پایان گفت : این فراخوان برای طلاب سراسر کشور می باشد و تمام طلاب و فضلایی که این توانایی را در خود می بینند که جزو استعداد های برتر حوزه های علمیه باشند به سایت monh.ir مراجعه و در این فراخوان ثبت نام کنند تا بعد از احراز شرایط به مصاحبه علمی دعوت شوند و از مزایای استعدادهای برتری بهره مند گردند.

ورود/ثبت نام