loader image

در ششمین نشست تخصصی مدیر جوان، امید انقلاب مطرح شد:

بزرگترین جنگ رسانه ای تاریخ حیات بشر علیه ما در حال اجرا است

روابط عمومی دفتر امور نخبگان/ دفاع مقدس بهترین الگو برای بقیه عرصه ها است به دلیل اینکه در دوره دفاع مقدس انسجام ملی ، تبعیت از رهبری و… را در حد عالی داشتیم

سردار حسین دقیقی مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران در ششمین نشست تخصصی «مدیرجوان، امید انقلاب »که توسط دفتر امور نخبگان حوزه علمیه و شاخه استعداد های مدیریتی طرح جامع شهید بیاضی زاده در سالن سلمان فارسی مدرسه علمیه امام کاظم قم برگزار شد بیان داشت: در هر جامعه ای نخبگان نقش کلیدی و آگاه سازی دارند، زیرا نخبگان با فهم درست مسائل سعی می کنند مشکلات را از جلوی پای مردم بردارند.

وی با بیان اینکه دفاع مقدس قله افتخارات ایران است ، گفت: دفاع مقدس قله افتخارات ایران است به دلیل اینکه در طول تاریخ چند هزار ساله ایران هیچ وقت هجمه ای که اینگونه چهارده کشور به طور مستقیم و چهل و چهار کشور از دشمن ایران پشتیبانی کنند وجود نداشته است .

سردار دقیقی دفاع مقدس را الگوی خوبی برای بقیه عرصه دانست و افزود: دفاع مقدس بهترین الگو برای بقیه عرصه ها است به دلیل اینکه در دوره دفاع مقدس انسجام ملی، تبعیت از رهبری ، حضور و مشارکت مردم، فداکاری و شجاعت را در حد عالی داشتیم و این الگو قابل پیاده کردن در بقیه عرصه ها است ، بخصوص در عرصه فرهنگی که باید تجربیات دفاع مقدس را به کار بگیریم. رفتار مردمی و رفتار فرهنگی باعث انجام فتوحاتی شد که امنیت پایدار نتیجه آن بود .

وی در پایان بیان داشت: ضد انقلاب و گروه های معاند در بستر جامعه حرکت می کنند. همانطوری که دشمن برای جذب مردم به همراه کردن مردم تلاش می کند نیروهای انقلابی هم باید برای جذب و همراهی مردم، خدمت و برای آگاه کردن آنها تلاش کنند . هزاران رسانه دارند شبانه روز علیه ما کار می کنند و بزرگترین جنگ رسانه ای تاریخ حیات بشر علیه ما در حال اجرا است، لذا ما هم باید تلاش کنیم و بحث تبیین مطالب، برای جوانان جامعه به خوبی انجام بگیرد تا ان شاء الله توطئه دشمن خنثی شود.

ورود/ثبت نام